FOTOGRAFIA BIZNESOWA

Profesjonalne zdjęcia biznesowe, sesje wizerunkowe, fotografia korporacyjna

Profesjonalna sesja biznesowa skierowana jest do każdej osoby oraz firmy, której zależy na budowaniu pozytywnego wizerunku. Dobre zdjęcia pokażą Cię z najlepszej strony i zareklamują w sieci.  Portrety pracowników zamieszczone na stronie internetowej sprawiają, że wygląda ona zdecydowanie nowocześniej i atrakcyjniej. Fotografie pozwalają klientom lepiej Cię poznać i powodują, że Twoja firma postrzegana jest jako godna zaufania.

Gdzie i Kiedy odbywają się sesje?

Dla Twojego komfortu w krótkim czasie przygotuję studio w siedzibie Twojej firmy. Jest to wygodne rozwiązanie, gdy potrzebujesz sesji dla dużej grupy pracowników nie dezorganizując dnia pracy Twojego zespołu. Jeśli zależy Ci na wizerunku przedstawiającym Zarząd i pracowników podczas pracy, wykonam zdjęcia  w przestrzeniach Twojej firmy. Rozwiązań jest naprawdę wiele! Potrzebny wizażysta? Nie masz doprecyzowanej wizji prezentacji swojej firmy? Napisz do mnie, porozmawiamy o Twoich potrzebach oraz pomysłach i wspólnie wypracujemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego zdjęcia na stronę www, do CV, na Linkedin czy sesji wizerunkowej na potrzeby Twojego biznesu, pracy zawodowej, hobby/pasji to zapraszam Cię do mojego Studia fotograficznego w Katowicach lub w plener, który dopasuję do charakteru Twojej profesji. Zapraszam na kawę lub Napisz do mnie, omówimy szczegóły.

Z przyjemnością wykonam sesję dla Ciebiezadzwoń i zapytaj o szczegóły