FOTOGRAFIA PORTRETOWA

Profesjonalne zdjęcia portretowe, sesje kobiece

Zapraszam Cię do mojej przestrzeni Kobiecego Portretu. Niezwykle ważnego. Każda z nas jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Zasługująca na zauważenie piękna zewnętrznego, które płynie z naszego wnętrza, o czym za każdym razem przekonuję się podczas sesji z moimi klientkami. Nasze bariery i lęki są tylko i wyłącznie w nas, często nie dając sobie szansy na zauważenie własnej siły, cech charakteru, wrażliwości, empatii i kobiecości.

Sesja zdjęciowa jest z jednej strony sposobem na wyjątkowe spędzenie czasu, przeżyciem świetnej przygody, celebracją własnej atrakcyjności, a z drugiej możliwością poznania samej siebie, spojrzenia z innej perspektywy, zobaczenia jak widzą Cię inni, nauką samoakceptacji. 

Gwarantuję, że to będzie Twój czas, pełen życzliwości, szacunku, empatii, uważności i zaufania.

Nie musisz się obawiać …Wspieram na każdym etapie procesu sesji zdjęciowej od wybrania odpowiedniej przestrzeni, przygotowania się do sesji, doboru stylizacji, po przeprowadzenie Cię przez etap pozowania, oswojenia się z obiektywem do stworzenia kadrów, które będą pamiątką na lata i budującym doświadczeniem.

Każdą sesję przygotowuję indywidualnie w zależności od jej charakteru. Zapraszam na kawę lub Napisz do mnie, omówimy szczegóły.

Z przyjemnością wykonam sesję dla Ciebiezadzwoń i zapytaj o szczegóły