O mnie

  Z zawodu jestem managerem. Ukończyłam studia wyższe na wydziale zarządzania i marketingu. Przez wiele lat pracowałam jako manager w branży reklamowej, architektury krajobrazu i dekoracyjnej, równolegle rozwijając swoją pasję jaką była fotografia.

Fotografii uczyłam się 3 letniej autorskiej szkole fotografii twórczej warsztaty-fotograficzne.org w Katowicach. Ponadto biorę udział w licznych warsztatach, kursach i szkoleniach fotograficznych.

Jako fotograf wykonuję fotografię artystyczną, portretową, komercyjną i reportażową. Moją pasją jest fotografia portretowa. W fotografii poszukuję przede wszystkim emocji i prawdy. 

Fotografią zajmuję się od wielu lat. Początkowo wykonywałam zdjęcia związane z architekturą krajobrazu oraz wnętrz, którą do dnia dzisiejszego bardzo lubię. W trakcie nauki fotografii zrozumiałam, że portret i kontakt z drugą osobą jest dla mnie najważniejszy. Wykonuję sesje portretowe na indywidualne zlecenia oraz komercyjne w zakresie budowania wizerunku firmy. Posiadam sprzęt studyjny, który pozwala mi pracować w dowolnej przestrzeni zgodnie z oczekiwaniem Klienta.

Wystawy:

FotoOpenArt Festiwal w Bielsko-Białej, 2019r.

Wystawa zbiorowa pt. „Wizje” w DK Chwałowice w Rybniku, 2020r.

Album „Ciche życie”,  pod patronatem ZPAF okręg Śląski, 2020r.,

Konkurs fotografii odklejonej „Przestrzeń” – 2020r.

Wyróżnienie w konkursie Chromatic Photo Awards, 2020r.

Wystawa pt. „Wglądanie do wnętrza”, galeria żywa, 2021r.

Wystawa zbiorowa pt. „Spojrzenia-Przywidzenia-Superwizje” pod patronatem ZPAF w DK Chwałowice w Rybniku, 2022r.

 

Zapraszam do współpracy!