Z zawodu jestem managerem. Przez wiele lat pracowałam w branży reklamowej, architektury wnętrz oraz architektury krajobrazu, równolegle rozwijając swoją pasję jaką jest fotografia.

Jako fotograf wykonuję fotografię artystyczną, portretową, komercyjną i reportażową. Moją pasją jest fotografia portretowa. W fotografii poszukuję przede wszystkim emocji i prawdy.

Doświadczenie fotograficzne zdobywałam na 3-letnich warsztatach fotograficznych.org (2018-2021) pod kierunkiem Artura Rychlickiego oraz warsztatów fotograficznych „Między nami fotografami” (2019-2022) prowadzonymi przez Krzysztofa Szlapę i Kamila Myszkowskiego. Ponad to, uczestniczę w wielu kursach i szkoleniach doskonaląc swój warsztat. Należę do grupy fotograficznej  FOTOGRAFY www.fotografy.myportfolio.com

Fotografią zajmuję się od wielu lat. Początkowo wykonywałam zdjęcia związane z architekturą krajobrazu oraz wnętrz, którą do dnia dzisiejszego bardzo lubię. W trakcie nauki zrozumiałam, że portret i kontakt z drugą osobą jest dla mnie najważniejszy. Wykonuję sesje portretowe na indywidualne zlecenia oraz komercyjne w zakresie budowania wizerunku firmy. Posiadam sprzęt studyjny, który pozwala mi pracować w dowolnej przestrzeni zgodnie z oczekiwaniem Klienta.

Zapraszam do współpracy!

Wystawy i prezentacje:

Wystawa zbiorowa pt. „Jestem drzewem”, MDK Szopienice-Giszowiec, Katowice, 2023r., praca pt. „Jestem drzewem”

Wystawa zbiorowa pt. „Wieloświaty” pod patronatem ZPAF okręg Śląski, CK Dworek Białoprądnicki, Kraków, 2022r., tryptyk pt. „Tożsamość”

Wystawa zbiorowa pt. „Era Człowieka” pod patronatem ZPAF okręg Śląski, przy współpracy z Wydziałem Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, 2022 r., prace pt. „Antropopresja”

Wystawa pt. „Spojrzenia–Przywidzenia-Superwizje”, DK Chwałowice w Rybniku, 2021r., cykl pt. „Spotkania”

Wystawa pt. „Wglądanie do wnętrza”, galeria żywa, 2021 r., cykl pt. „Autoportret emocjonalny – JA, kobieta”

Wyróżnienie w konkursie Chromatic Photo Awards w kategorii Conceptual, 2020 r., praca pt. „Dualism”

Konkurs fotografii odklejonej „Przestrzeń” – 2020 r. praca pt. „Liść”

Album „Ciche życie” pod patronatem ZPAF okręg Śląski, 2020 r.

Wystawa zbiorowa pt. „Wizje” w DK Chwałowice w Rybniku, 2020 r., tryptyk pt. „Proteza relacji”

FotoOpenArt Festiwal w Bielsko-Białej, 2019 r., prace pt. ‘Prastrati Orasul”