O mnie

  Z zawodu jestem managerem. Ukończyłam studia wyższe na wydziale zarządzania i marketingu. Przez wiele lat pracowałam jako manager w branży reklamowej, architektury krajobrazu i dekoracyjnej budując strategie zarządzania i marketingu w przedsiębiorstwach, równolegle rozwijając swoją pasję jaką była fotografia. Połączenie mojego wykształcenia i doświadczenia w zawodzie wraz z fotografią pozwala wspierać firmy w działaniach marketingowych i budowaniu ich wizerunku w biznesie.

Każda produkcja lub sesja fotograficzna dostosowana jest do konkretnych wymagań klienta. Obsługa na życzenie klienta może być kompleksowa i wsparta doradztwem w całym zakresie produkcji. Specjalizuję się w:

    • fotografii wnętrz
    • fotografii biznesowej
    • fotografii eventowej
    • fotografii produktowej
    • fotografii portretowej

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio.

jak przebiega proces fotograficzny

Analiza potrzeb

Współpracę rozpoczynam od rozmowy, która pozwoli mi poznać Twoje potrzeby i określić założenia do przygotowania oferty, tak aby była ona dopasowana do Twoich oczekiwań. Oferta jaką otrzymujesz zawiera już cenę końcową i warunki zamówienia/umowy.

Strategia i Planowanie

Na tym etapie omawiamy koncepcję i zapinamy projekt "na ostatni guzik', uzgadniamy szczegóły i określamy docelowy harmonogram prac.

Sesja i postprodukcja

Zgodnie z ustalonym harmonogramem i założeniami przystępuję do realizacji sesji fotograficznej, następnie zdjęcia zostają poddane profesjonalnej obróbce graficznej, zgodnie z potrzebami Klienta. Przekazuję zdjęcia w uzgodnionej formie,  po ich akceptacji uznajemy zlecenie za zamknięte.